top of page

Svatby

Věděli jste, že historie svatebních dortů sahá až do poloviny 19. století, kdy tuto oblíbenou tradici zavedli královna Viktorie a princ Albert? A co váš dort? Půjdete v šlépějích královské rodiny a vsadíte na klasický bílý dort s decentním zdobením, nebo se necháte unést svou vlastní fantazií? Nezapomeňte ani na svatební bar, který je vždy perfektní sladkou tečkou na svatebním menu.

Ochutnávání svatebního dortu na svatbě
Holčičí dort na oslavu s makronkami, polevou, zlatem a živými květy

Oslavy

Ať slavíte první rok, nebo již máte za sebou pár kulatin, nesmí chybět ten správný narozeninový dort! Pokud si na oslavy narozenin nepotrpíte, rádi vám dort připravíme jen tak… třeba na oslavu prvního jarního dne, ke křtinám, zásnubám či na stále oblíbenější babyshower party.

Kavárny

Mají vaši hosté mlsné jazýčky? Dopřejte jim dokonalé pohlazení jejich chuťových pohárků. Dorty, zákusky, cupcakes nebo makrónky rádi dovezeme až přímo do vaší kavárny. Tradiční i neotřelé chutě, bezlepkové varianty… to vše z nejkvalitnějších surovin.

Čokoládovo kávový dort s kávovými pusinkami a čokoládovou polevou
Vánoční cukroví s išelskými dortíčky, vanilkovými rohlíčky, plněnými ořechy a lineckým cukrovím

Sezónní nabídka

Nestíháte péct vánoční cukroví? Máte chuť na poctivou vánočku jako od babičky? Během roku pro vás připravujeme sezónní nabídku tradičního vánočního cukroví, vánoček, velikonočních beránků i mazanců.

bottom of page